Versenyeredményeink

A 2014-2015-ös tanévben:

K&H diákkupa: Forgács Eszter, Béres András – 1. helyezés

K&H diákkupa: Toronyai Bálint –  3. helyezés

PwC Consulting Challange: Pereczes János – 2. helyezés

A 2012-2013-as tanévben:

Vállalatgazdaságtan verseny: Papp Katinka – 3. hely

Piacszerkezetek verseny: Pap Iván (csapatban) – 3. hely

Trademogul: Tran Dávid – 1. hely

Trademogul (tanszéki verseny): Heller Farkas Szakkollégium – 1. hely

BCE – GEM Közgazdaságtan verseny (I. évf): Nguyen Milán – 2. hely

BCE – GEM Közgazdaságtan verseny (II. évf): Horváth Milán – 2. hely

BCE – GEM Közgazdaságtan verseny (II. évf): Tran Dávid – 2. hely

BCE – GEM Közgazdaságtan verseny (III. évf): Virágh Tímea – 2. hely

BCE – GEM Közgazdaságtan verseny (IV. évf): Bardóczy Bence – 1. hely

BCE – GEM Közgazdaságtan verseny (IV. évf): Janosik Réka – 2. hely

BCE – GEM Pénzügy verseny (II. évf): Pereczes János – 1. hely

BCE – GEM Pénzügy verseny (IV. évf): Janosik Réka – 3. hely

BCE – GEM Matematika verseny (IV. évf): Janosik Réka – 3. hely

A 2011/2012 tanévben:

BCE – GEM Matematika verseny (III. évf): Bardóczy Bence – 1. hely

BCE – GEM Matematika verseny: (III. évf) Tétényi László – 3. hely

BCE – GEM Pénzügy verseny (II. évf): Horváth Imola – 1. hely

K&H Diákkupa: Hörcsig Kata, Ignácz Péter, Verlics Tibor – 1. hely

Hallgatók az euró jövőjéről: Földesi Orsolya, Incze Zsombor, Sayfo Dávid – 3. hely

Ernst&Young Audit Championship: Gönczi Zita – Döntő

Országos Pénzügyi Esettanulmány Verseny (első forduló): Borsos András, Dózsa Ilona, Együd Balázs, Fischer Bálint – 3. hely

A 2010/2011 tanévben:

BCE Mikroökonómia verseny: Tétényi László – 1. hely

BCE Közgazdaságtudományi elsős verseny: Incze Zsombor – 1. hely

Országos Esettanulmány Verseny – Pallos Noémi (csapatban) – 2. hely

CFA – Global Investment Research Challenge: Dózsa Ilona (csapatban) – 3. hely

A 2009/2010-es tanévben:

McKinsey Case Competition, 2010: Pallos Noémi – 1. hely

10. ARC Plakátpályázat (ARC+): Nagy Máté, Udvardi Ramóna – 1. hely

BCG Strategy Cup, 2009: Versits Tímea (csapatban) – 2. hely

Leo Burnett AdCamp, 2009: Nagy Máté, Tóbi István (külsős) – 2. hely

Nemzetközi Jövőkutatási Verseny: Fang Xin, Neszveda Gábor (külsős) – 2. hely

Országos Média Diákverseny: Udvardi Ramóna, Pájer Donát, Melli Zsófia (külsősök) – 3. hely

AAM tanulmányi verseny: Versits Tímea – 3. hely

KPMG Big One Competition: Pallos Noémi, Versits Tímea, Takács Mihály (külsős) – 5. hely